nasza ofertaWybierając fotografa dziecięcego wybierz osobę która będzie umiała nawiązać kontakt z Twoimi dziećmi. Osobę która zaprzyjaźni się z małymi towarzyszami, będzie się z nimi śmiała i turlała po podłodze, malowała obrazki i robiła śmieszne miny.

Jesteśmy rodzicami małego Tomka i wiemy jak ważne potrzeby mają dzieci. Jest czas na spanie, jedzenie i zabawę. Dlatego zasadą jest, że sesja nie odbywa się w pośpiechu. Zazwyczaj trwa od 1 do 3 godzin. Zawsze razem wybieramy bardzo dokładnie lokalizacje, miejsce gdzie dziecko czuje się komfortowo. Może to być park, plaża, plac zabaw, wasze ulubione miejsce lub wasz dom.

Nie wykonujemy tradycyjnych ujęć, ale czekamy na ten specjalny moment kiedy malec odkrywa cząstkę swojej osobowości.

Czasami prosimy rodziców aby zostawili nas z dzieckiem samemu, aby mogło wyrazić swoje wnętrze bez bycia zmuszanym do uśmiechania się. U dzieci kiedy są zrelaksowane i szczęśliwe wyzwala się zabawowy duch.

Z sesji wybieramy około 20-30 najlepszych zdjęć. Zdjęcia w różnych formatach są kolorowe i czarnobiałe. Za sesje liczymy 450 PLN + koszty (dojazd, wywołanie zdjęć). Jeśli waszych pociech jest kilka proponujemy pakiet 40-50 zdjęć w albumie za kwotę 600 PLN + zwrot kosztów.

W cenie orzymujecie również płytkę CD z nagranymi zdjeciami.

Możesz zakupić bon, prezent który zapewni komuś wspaniale zdjęcia ich dzieci lub wnuków.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Dagmara i Piotr Napierała