opinie, opinie..


Zobacz stronę:   12

Rodzice Zuzi

Czas został zaklęty we wspomnienia. Co będziemy pamiętali za 20 lat z dnia dzisiejszego? Mogę śmiało powiedzieć że wszystko takie jakim było. Zdjęcia które otrzymaliśmy pokazują Zuzie taką jaką jest naprawdę. Naturalny wdzięk, iskiereczki w oczach, brak ząbków w buzi i szelmowski uśmiech. Wielkie dzięki za danie nam pięknych fotografii. Do zobaczenia w przyszłym roku, bo z pewnością sesja u ciebie stanie się naszym rytuałem.

Rodzice Amelki

Dziękuje za energie i czas który spędziłaś z nami. Amelka do dziś przeżywa dzień sesji i wspomina świetną zabawę z panią fotograf. Odbitki zdjęć zajmują już pół ściany w salonie, ale nie potrafiliśmy zdecydować się na kilka bo przecież wszystkie wyszły niesamowicie. Potrafisz uchwycić ducha dziecięcego. Wielkie gratulacje! Z pewnością będziemy cię polecać.

Rodzice Konrada

Niesamowita rzecz! Nie możemy się nadziwić jak cudownie uchwyciłaś naszą rodzinkę. Nie potrafimy powiedzieć jak bardzo każde zdjęcie nam się podoba. Twój artystyczny styl fotografii rodzinnej jest wyjątkowy. Wyłapujesz te niesamowite rzeczy małych dzieci, które są ulotne i dlatego tak warte zatrzymania w kadrze. Bardzo dziękujemy za pamiątkę do której będziemy często wracać!

Mama Wiktorii i Nawojki

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe popołudnie. Było dużo zabawy, magii, czaru kapeluszy i piór. Dziecięca wyobraźnia zaczęła przekraczać granice rzeczywistości. I właśnie tym wszystkim są dla mnie te zdjęcia. Zaczarowaną chwilą, którą pięknie wykradłaś czasowi.

Rodzice Zuzi i Julii

Zdjęcia pomimo wykonywania w domu są zrobione bardzo profesjonalnie. Nie są pozowane przez co są naturalne. Podejście Pani Dagmary do małych modelek - bardzo ciepłe, dzieki czemu bardzo szybko złamała bariere odbronną naszej starszej córki przed obcymi. Zdjęcie Zuzi ze skrzydłami do góry nogami bardzo trafnie oddaje jej charakter - Anioł buntownik. Również sesja małej Juli bardzo pięknie oddają wyraz niewinności, czystości. Małe rączki chwytające dłoń dorosłego jest bardzo wymowne. Dzieci na sesji nie były stremowane co dało efekt w postaci pięknych zdjęć.

Mama Szymona i Matyldy

Zdjęcia są warte każdej złotówki która wydaliśmy. Zatrzymane na zdjęciach momenty pokazują że właściwie uchwyciłaś ekspresje, uczucia i radość moich dzieci. Za kilka lat te zdjęcia będą dla nas jeszcze bardziej wartościowe, bo powrócą dzięki nim do nas wspomnienia.